O mnie

Moim zadaniem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki zdrowotnej, która oparta jest na najnowszych światowych wymaganiach w dziedzinie diagnostyki, rehabilitacji medycznej oraz na treningu funkcjonalnym.

Każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Na pierwszej wizycie tworzymy plan terapeutyczny, na który składa się zespół technik manualnych oraz ćwiczeń wykonywanych w obecności terapeuty, wspomaganych przez tzw. zadania domowe. Terapia w miarę potrzeb uzupełniana jest poprzez odpowiednie zabiegi fizykoterapeutyczne.

Indywidualny plan terapeutyczny opieramy na standardach IFOMT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Therapists) oraz najnowszej wiedzy z zakresu neurorehabilitacji, doświadczeniu w pracy z Pacjentami oraz szczegółowym wywiadzie medycznym.

Zależy mi żeby gabinet REHCONCEPT był miejscem przyjaznym dla każdego mojego Pacjenta, stwarzającym jak najlepsze warunki, pozwalające na powrót do zdrowia w możliwie optymalny sposób.

Chcę aby moje usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, dlatego też stale poszerzam naszą wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Doświadczenie zbieram także poprzez wymianę wiedzy i obserwacji z innymi specjalistami w zakresie fizjoterapii oraz medycyny, tak w trakcie oficjalnych konferencji, jak również podczas nieformalnych rozmów przy różnych okazjach.