Rehconcept
rehabilitacja w ortopedii i neurologii

Masz pytania zadzwoń +48 691 065 991

O mnie

Moim zadaniem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki zdrowotnej, która oparta jest na najnowszych światowych wymaganiach w dziedzinie diagnostyki, rehabilitacji medycznej oraz na treningu funkcjonalnym.

Dysponujemy profesjonalnym gabinetem, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych z nowoczesnym sprzętem renomowanych firm oraz ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. .

  • Każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Na pierwszej wizycie tworzymy plan terapeutyczny, na który składa się zespół technik manualnych oraz ćwiczeń wykonywanych w obecności terapeuty, wspomaganych przez tzw. zadania domowe. Terapia w miarę potrzeb uzupełniana jest poprzez odpowiednie zabiegi fizykoterapeutyczne.
  • Indywidualny plan terapeutyczny opieramy na standardach IFOMT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Therapists) oraz najnowszej wiedzy z zakresu neurorehabilitacji, doświadczeniu w pracy z Pacjentami oraz szczegółowym wywiadzie medycznym.
  • Zależy mi żeby gabinet REHCONCEPT był miejscem przyjaznym dla każdego mojego Pacjenta, stwarzającym jak najlepsze warunki, pozwalające na powrót do zdrowia w możliwie optymalny sposób.
  • Chcę aby moje usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, dlatego też stale poszerzam naszą wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Doświadczenie zbieram także poprzez wymianę wiedzy i obserwacji z innymi specjalistami w zakresie fizjoterapii oraz medycyny, tak w trakcie oficjalnych konferencji, jak również podczas nieformalnych rozmów przy różnych okazjach.

Nulla nec tortor vitae eros iaculis hendrerit aliquet non urna. Nulla sit amet vestibulum magna, eget pulvinar libero.

parallax background

Każda terapia jest poprzedzona nauką prawidłowego oddychaniaktóra ma na celu wyrównanie napięć w układzie mięśniowo-powięziowym. Wyjaśniam co to jest afunkcjonalna tłocznia brzuszna i jak należy jej unikać.